Zapraszamy do Rejee przemysłu, profesjonalne wiercenie rig dostawcy w Chinach, uzupełniającej of Rejee grupy, głównie koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży środków chemicznych i sprzętu, będąc odpowiedzialnym za międzynarodowym rynku badań geologicznych sprzęt Co., Ltd. przez wiele lat.  Dostarczamy szeroką gamę produktów z branży budowlanej, Wiertnice, mikser, pompy itp. Niektóre z naszych popularnych produktów to obrotowy wiertnicze, Wiertnice hydrauliczne crawler, Jet Grouting, Wiertarka, produkty te zostały zaprojektowane i wykonane dla tunelu rury szopie wsparcia, głębokie Fundacja pit kotwicy, nasyp tamy, kupie budowy fundamentui aplikacje budowy tunelu na świecie.

Jak zapotrzebowanie na szybkich kolei mosty i wieżowców w dalszym ciągu rosnąć, wzrasta również potrzeba wiercenia sprzęt. Staramy się spełnić potrzeby poprzez opracowanie niezawodnych i wydajnych technologii i sprzętu. Przez lata nieustannego starania teraz nasze produkty są spełnione przez organy celne na całym świecie.

W branży Rejee zamieściliśmy również wiele uwagi do obsługi klienta. Jesteśmy oddani pomagając klientom pracy bezpiecznie i wydajnie za pomocą naszych produktów. Wskazówki i usługi są zawsze dostępne z naszych profesjonalnych techników w witrynie.

W wyniku naszej najwyższej jakości i usług, nasz obrotowy wiertniczych Wiertarki hydrauliczne crawler i Jet Grouting, urządzenie wiertnicze są coraz bardziej popularne w rynku na całym świecie, w tym południowo-wschodniej Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Europy, itp. Zapraszamy z całego świata do odwiedzenia naszej fabryki!Produkty