Głębokich otworów CNC, wiercenie i frezowanie maszyny (xl-1200)

Głębokich otworów CNC, wiercenie i frezowanie maszyny (xl-1200)

Podstawowe Info.Structure:Deep otwór DrillingLayout:HorizontalControlling tryb: CNCAutomatic gatunek: AutomaticPrecision:High PrecisionCertification:GS, SGS, CE, ISO 9001Max.Loading pojemność: 5 TonExport rynki: GlobalAdd

Opis

Podstawowe informacje.

Struktura:wiercenia głębokich otworów

Układ:poziome

Tryb kontroli:CNC

Automatyczne klasy: automatyczne

Precyzja:wysokiej precyzji

Certyfikat:GS, SGS, CE, ISO 9001

Max.Loading pojemność:5 Ton

Rynkach eksportowych:globalnego

Dodatkowe Info.


Pakowanie:drewniane pudełko

Standard:CE, GS, ISO9001

Pochodzenie:Guangdong, Chiny

Kod HS:8459210000

Zdolność produkcyjna:60PC/rokStosowania produktu
Maszyny do wiercenia głębokich otworów są używane głównie w przemyśle jako następujące:
-Formy przemysłu: linia wody dziura, dziura naparstek, wyrzucenie szpilka dziura, elektryczny otwór i otworów pochyłych, itp.
-Przemysł maszynowy hydrauliczne: zawór, dystrybutor i pompy, itp...
-Przemysł samochodowy: cylindrów, układ zasilania paliwem i inne części
-Kosmonautyki: śmigło, podwozie i innych części.
-Chemiczne i generator przemysłu: ciepła wymiany części.

Funkcje

Nowe główne winda kotwiczna hydrauliczny hamulec tarczowy (Patent technologii);

Pierwszy układ sterowania wierceniem w ciągłej presji (Patent technologii);

Automatyczne wiercenie system sondażowy (Patent technologii);

Potężny parametr dynamiczny system sterowania wyświetlacza (Patent technologii);

Dźwig antykolizyjnych systemu (Patent technologii);

Kluczowe elementy przyjmowania importowanych słynnej marki (Patent technologii);

Wysokość masztu 10m, uchwyt rury długości 6m;

Badania i rozwój systemu kontroli stały nacisk z wiercenia, zestaw automatyczne stałego ciśnienia, wiercenia i poprawić wiercenia efektywności, zapewnienia jakości otworu;

Badania i rozwój systemu dowód crash korony;

Wyposażony w vice uzwojenia system sondażowy;

Nakryciem głowy zasilania przyjmuje metody hydraulicznym, może realizować stepless prędkość w pewnym zakresie i jest wyposażony w wysokiej prędkości;

Wiercenia rig system hydrauliczny główne składniki przyjąć marki importowane, ogólnych komponentów wybierz krajowych znanej marki, system jest stabilne, niezawodne i trwałość;

Za pomocą bezpośredni działając zwrotny obciążenia dostrajania zmiennej układu hydraulicznego, moc zmiany obciążenia, wysoką wydajność, niskie zużycie energii, system ma uzyskać pomyślne aplikacji na nasze wiertła XL-50;

Wyposażone w potężne głowy przechodząc prędkości silnika monitorowania urządzenia, takie jak cyfrowy wyświetlacz.


Główne struktury i wydajności sprzętu

ZJA serii jest automatyczne maszyn CNC do wiercenia głębokich otworów. Obrabiarka integruje nowoczesne przemysłowe zaawansowanej technologii jako poniżej:
System CNC SYNTEC Tajwan: stabilną pracę, o wygodne programowanie sądowa w sprawach, doskonały i punktualny, obsługi posprzedażowej.
2. z h igh precyzyjne Śruba kulowego i rolling liniowy przypomnienie, pracy składników zrobić dokładne pozycjonowanie .
3. zdalnego sterowania urządzenia jest przyjęte w system chłodzenia. Zależy na rozmiar otworu, materiały, żetony i wymagane pwiększej dokładności Włącz t, regulacja przepływ i ciśnienie można optimize chłodzenia wynik.
Z nowoczesnego przemysłu zaawansowanych technologii, wydajności, dokładności, zakres przetwarzania tryb pracy i wydajność pracy są w międzynarodowym poziomie zaawansowanym.


Profil firmy

Witamy w Rejee Przemysłu, profesjonalny dostawca platformy wiertnicze w Chinach. Dostarczamy szeroki zakres produktów z branży budowlanej, Wiertnice, Kania, pompy itp. Niektóre z naszych popularnych produktów obejmują obrotowe wiertnicze, Wiertnice hydrauliczne crawler, Fugi Jet wiertarka, produkty te zostały zaprojektowane i wykonane do tunelu Podpora rury szopie, głębokie Fundacja pit kotwicy, nasyp tamy, Fundacji pile budowlanych i budownictwie tunelu na świecie.


Jako popyt dla szybkich linii kolejowych, mostów i wieżowców w dalszym ciągu rosnąć, wzrasta również potrzeba wiercenia sprzęt. Staramy się spełnić do potrzeby poprzez opracowanie niezawodnych i wydajnych technologii i sprzętu. Poprzez nasze lat nieustannego wysiłku, teraz nasze produkty są spełnione przez na całym świecie celnych.

W Rejee Przemysłu, zamieściliśmy również wiele uwagi do obsługi klienta. Jesteśmy angażują się w pomoc klientom pracy bezpiecznie i wydajnie za pomocą naszych produktów. Wskazówki i usługi są zawsze dostępne z naszych profesjonalnych techników.

W Nasze najwyższej jakości i usług, nasze obrotowe wiertnic, hydrauliczne crawler Wiertarki i Jet Grouting, urządzenie wiertnicze są coraz bardziej popularne w całym świecie rynku, w tym południowo-wschodniej Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Europy, itp. Witamy Ci z całego świata do odwiedzenia naszej fabryki!


Hot Tags: Głębokich otworów CNC, wiercenie i frezowanie maszyny (xl-1200), urządzenie wiertnicze

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty