Ciężarówka zamontowany wiertnica (głębokość: 800M)

Ciężarówka zamontowany wiertnica (głębokość: 800M)

Główne cechy:
1. wiercenia rig, Wieża i błoto pompy są wyposażone w przyczepie. To jest łatwe do do przeprowadzenia montażu i demontażu.

Opis

Aplikacji

HXY - 800QT ciężarówka zamontowany Wiercenie Maszyna jest używana do wiercenia geologiczne nie wiercenia, wiercenia wymywalnych piaskowca, można również w dziedzinie wiercenia studni wodnych i duży otwór technika wiercenia. Zdrajca, wiercenia może pracować w nieklasyfikowanych dróg i dzikie pustynie gdzie temperatura otoczenia od - 25℃ do 42℃.


Funkcje

1, wysoki stopień standaryzacji, adaptable--wiertła duży moment obrotowy (M = 793kg·fM), wiercenie rozprowadzanie (n = 40-979r/min) i o dużej średnicy wału pionowego (Φ91mm).

2, wiercenia pompy rig, Wieża i błoto są wyposażone w przyczepie. To jest łatwe do do przeprowadzenia montażu i demontażu.

3, przyczepa, mając wysokość powierzchni 1320mm, nisko położony środek ciężkości, z dobrą stabilność.


Dane techniczne


Dlaczego warto wybrać Rejee?


Niestandardowe produkty i usługi

Gdy Twoja praca wymaga wyspecjalizowanych, niezawodne rozwiązania, Rejee może obsługiwać niestandardowych produktów wiercenia wysokiej jakości. Nasze doświadczenia i nasze silną orientacją na klienta zapewni, że masz najlepsze opcje dla Twojej pracy.

W branży Rejee, również zwrócić dużą uwagę obsługi klienta. Jesteśmy oddani pomagając klientom pracy bezpiecznie i wydajnie za pomocą naszych produktów. Wskazówki i usługi są zawsze dostępne z naszych profesjonalnych techników w witrynie.Opatentowane technologie

Fabryka recenzję

Prezentacja projektów

Jak się z nami skontaktować?

Tel: + 86-29-86105123-606
Faks: + 86-29-86513529
E-mail:manager@rejeegroup.com
Adres: Rm 10802, blok B, budynek Kairui, Xi'an strefa rozwoju gospodarczego, Chiny.


Hot Tags: Ciężarówka zamontowane maszyny (głębokość: 800M), Wiertnica do wiercenia

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty