Wiertło diamentowe

Wiertło diamentowe

Diamond bitów--powierzchni ustawić; impregnowane

Opis

Jeśli szukasz wiertło diamentowe Chiny z opatentowanych technologii i wysokiej jakości wiertło diamentowe do sprzedaży w Chinach od diamond zawodowych bitowych dostawca i fabryki, prosimy o kontakt z branży Rejee.

Zakres aplikacji

Nadaje się do wiercenia w średnio i bardzo trudne formacje (f = 7-18), nie nadaje się do formacji spękana, złamania.

Funkcje

Powierzchni Ustaw bity mają doskonałe zdolności adaptacyjnych w szerokim zakresie formacji. Bity zapewniają wysoką wydajność wiercenia, nawet w bardzo trudnych warunkach wiercenia. Optymalną wydajność pracy można uzyskać wybierając bitów z odpowiednich profilach, na przykład kształtu korony i formuła macierzowa, aby dopasować formacja skalna.

Impregnowane bitów ma doskonałe zdolności adaptacyjnych w wielu formacjach. Bity zapewniają długą żywotność i wysoka wiercenia wydajność w różnorodnych warunkach wiercenia i są proste w obsłudze. Optymalną wydajność pracy można uzyskać poprzez dostosowanie wielkości diamentów i koncentracji, twardość macierzy i Korona kształt.

Hot Tags: diament-bitowe, Chiny, dostawca, fabryki w Chinach, wysokiej jakości, na sprzedaż, z opatentowanej technologii

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty