Aluminium Stop rury płuczkowe

Aluminium Stop rury płuczkowe

Info.Certification:ISOExport podstawowe rynki: Północna Ameryka, Ameryka Południowa, Europy Wschodniej, Azji Południowo-Wschodniej, Mid East, Azji Wschodniej, Europie zachodniej Dodatkowe Info.Origin:ChinaHS kod: 84314310Production wydajność

Opis

Podstawowe informacje.

Certyfikat: ISO

Eksport na rynki: Ameryka, Ameryka Południowa, Europy Wschodniej, Azji Południowo-Wschodniej, Mid East, Azji Wschodniej, Europie zachodniej

Dodatkowe Info.

Pochodzenie: Chiny

Kod HS: 84314310

Pojemność: 1000pce produkcji / rok

Opis produktu

Jej kilka dekad, ponieważ zastosowano rury płuczkowe stopu aluminium w przemyśle naftowym z doświadczeniem większości pochodzących z Rosji i innych krajów byłego Związku Radzieckiego.
Rury płuczkowe stopu aluminium, które mogą być używane w rozszerzony zasięg wiercenia i poziome wiercenia z stosunek jego siła waga jest niższa niż rury płuczkowe, Super-wysoka wytrzymałość stali. Ale jego zaletą jest to, że ma lekki, stosunek masy wysokiej wytrzymałości, super wysokiej ochrony przed korozją i zwiększoną zdolność anty-zmęczenie. Jej grubość ściany jest zazwyczaj grubsze niż rury wiertła ze stali, jednak jego plastyczności jest relatywnie niższa.
Rur korpus ze stopu aluminium jest wykonana z stopu aluminium. Ze względu na lekkość rury płuczkowe stopu aluminium potrzebuje niższej mocy modernizacji, szybsze prędkości potoku potknięcia i więcej zdolność wiercenia pod ręką. Jego zaletą w właściwości mechaniczne jest wysoką wytrzymałość, doskonała elastyczność i małe tarcie ze ścianą, podczas uaktualniania. Korpus z rury wiertła aluminium i stawów cieszyć długowieczność i niskie koszty konserwacji. Potrzebuje niższe wiercenia energii i wiercenia moc pompy, ponieważ opór przepływu pokrywające przestrzeń jest dość mały.
Z dobrą elastycznością rury płuczkowe stopu aluminium posiada dobre właściwości anty-zmęczenie, w związku z tym, jego trwałość zmęczeniową jest dłuższa niż wyniszczenie życia, co prowadzi do stosunkowo mniejsze obrażenia do potoku, gdy obraca się przez dogleg studni. Więc to jest bardziej korzystne do gięcia studni, w studni gradientu lub poziomie rozszerzonym studnie kierunkowe.

Hot Tags: Stopu aluminium rura płuczkowa rury płuczkowe

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty